Warning: array_values() [function.array-values]: The argument should be an array in /users/0026/hades9/www/festiwal/wp-content/plugins/cimy-header-image-rotator/cimy_header_image_rotator.php on line 148

Z archiwum

Festiwal to przede wszystkim ludzie. Przez festiwal przewinęło się mnóstwo osób. Zarówno po stronie uczestników jak również po stronie organizacyjnej. Nie sposób wymienić wszystkich, jednak na tej podstronie będziemy starali się przedstawić każdego kto odznaczył swoje piętno na festiwalowej scenie.

PICT2577.jpgNa scenie festiwalowej gościli zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści rozpoczynający karierę i przecierający konkursowe szlaki. Jedną z bardziej spektakularnych ścieżek rozwoju, widzowie festiwalu, mogli zaobserwować na przykładzie duetu Monika Wiśniowska i Tomasz Basel. Pojawili się jako duet w drugiej edycji “Pryzmatu” zdobywając drugą nagrodę. Po dwóch latach, w czwartej edycji festiwalu, Monika i Tomek już jako zespół “Coffe Break”, zatriumfowali w kategorii zespołów zdobywając pierwszą nagrodę. Obecnie “Coffe Break”, znany przede wszystkim miłośnikom jazzu i soulu regularnie koncertuje o czym informuje w swoim profilu w serwisie MySpace.

_H144546.jpgW piątej edycji scenę zdominował jeden z uczestników, który wziął udział w festiwalu jako solista, a także członek kilku zespołów. Mowa o Przemku Tryniszewskim, znanym publiczności lubińskiej, muzyku multiinstrumentaliście, członku zespołów “Niekonieczne Korzenie”, “Djemboluby”, “Katharsis Aves” (wszystkie te zespoły wzięły udział w V edycji festiwalu), ale także bardziej znanych na Dolnym Śląsku, czyli  “Mektub”.

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z poszczególnych edycji festiwalu.

I Festiwal Piosenki Studenckiej PRYZMAT

II Festiwal Piosenki Studenckiej PRYZMAT

III Festiwal Piosenki Studenckiej PRYZMAT

IV Festiwal Piosenki Studenckiej PRYZMAT

V Festiwal Piosenki Studenckiej PRYZMAT

VII Festiwal Piosenki Studenckiej PRYZMAT

VIII Festiwal Piosenki Studenckiej PRYZMAT

Comments are closed.